PROVÁDÍME

Použití: výrobní a skladové haly, nákupní centra, komerční a administrativní budovy, garáže bytových domů, garáže rodinných domů
Popis: provádíme zpravidla z betonů třídy C20/25 a C25/30, jako výztuž používáme rozptýlenou ocelovou výztuž (drátkobeton), rozptýlenou polypropylenovou výztuž, ocelové svařované sítě, ocelovou vázanou výztuž.
Provádění: Na zhutněné štěrkové podloží se položí separační polyethylenová plena, případně hydroizolace. Poté se provede samotné lití betonové směsi z mixů, případně pomocí čerpadla betonové směsi.Tloušťka podlahy je stanovena rotačním laserem. Povrch podlahy je
rovnán plovoucí vibrační latí a po časovém odstupu strojně hlazen s aplikací vsypu. Po dohlazení a částečném vytvrzení se provede rozřezání podlahy na dilatační celky 4-6 x 4-6 m.po cca 30 dnech jsou řezané spáry vyplněny pružným polyuretanovým tmelem.

Prumyslove podlahy

Lite betonove podlahy

Použití: rodinné domy, bytové domy, patrové komerční a administrativní budovy, administrativní vestavky hal
Popis: provádíme zpravidla z betonu třídy C12/15, jako výztuž používáme ocelové vařované sítě nebo rozptýlenou polypropylenovou výztuž. Povrch bývá polohlazený pod keramickou dlažbu, koberec, PVC, palubky, apod.

 

Použití: rodinné domy, bytové domy, patrové komerční a administrativní budovy, administrativní vestavky hal
Popis: provádíme zpravidla ze směsi dovážené přímo z betonárek nebo ze sil. Povrch je vhodný pod keramickou dlažbu, koberec, PVC, palubky,
apod. 

 

Lite anhydrit. podlahy

Epoxidove sterky

Polyuretanove sterky

Antistaticke sterky

Použití: vhodné k zušlechtění narušených povrchů podlah, lakovny, provozy se zvýšeným požadavkem na neprašnost povrchu podlahy, otěruvzdornost povrchu, provozy se zvýšeným požadavkem na nevodivost podlahy, na podlahy v přímém styku s potravinami, apod.
Popis: provádíme epoxidové stěrky plněné křemičitými písky, antistatické stěrky, stěrky do potravinářských provozů

Použití: vhodné k zušlechtění narušených povrchů podlah, garáže bytových domů. Vyrovnávky pod finální podlahové krytiny

Cementove sterky

Použití: venkovní skladovací plochy, vnitropodnikové komunikace, venkovní rampy, překladiště, odstavné plochy, parkoviště.
Popis: provádíme zpravidla z betonů třídy C30/37 XF4 a C30/37 XA2, jako výztuž používáme výhradně ocelové svařované sítě. Povrch venkovních zpevněných ploch bývá polohlazený, případně zdrsněný.
Provádění: obdobné jako u průmyslových betonových podlah

Venkovni zpevnene

betonove plochy

Sterky do potravin. prumyslu

Použití: provozy s pozadavkem na povrch urceny pro primy styk s potravinou

Zaklady, desky, stropy

Hydroizolace

Monoliticke stavby

Pokladky vyztuze

Opravy podlah